KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797410

nr 1479 7410

Sven Sinde, Clown. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 65x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 juli 2022
kl 18:22:43