KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797410
nr 1479 7410
Sven Sinde, Clown. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 65x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:22:43
100 kr
150 kr